Aktuality

ADVENTNÍ MĚSTA

ZO ČZS ŠENOV POŘÁDÁ VE DNECH 30.11-02.12.2018 ZÁJEZD NA ADVENTNÍ TRHY BRATISLAVA-BUDAPEŠT-VÍDEN. CENA ZÁJEZDU 2.300,-KČ NA OSOBU.CENA ZAHRNUJE: DOPRAVU,2X UBYTOVÁNÍ,1X VEČEŘE,2X SNÍDANI.

PROGRAM: RÁNO ODJEZD ZE ŠENOVA DO BRATISLAVY-PROHLÍDKA MĚSTA, VÁNOČNÍ TRHY,HRAD,ATD.V PODVEČER PŘEJEZD DO VALTIC NA UBYTOVÁNÍ A VEČEŘI. DRUHÝ DEN- SNÍDANĚ-PŘEJEZD DO BUDAPEŠTI-PROHLÍDKA MĚSTA, PARLAMENTU, BAZILIKY SV.ŠTĚPÁNA APOD. PAK NÁSLEDUJÍ VÁNOČNÍ TRHY A V PODVEČER PŘEJEZD NA UBYTOVÁNÍ DO VALTIC. TŘETÍ DEN SNÍDANĚ-PŘEJEZD DO VÍDNĚ-PROHLÍDKA MĚSTA, PAMÁTKY A VÁNOČNÍ TRHY. V PODVEČER ODJEZD DO ČR A NÁVRAT DO ŠENOVA. CESTOU ZASTÁVKA NA VEČEŘI.

PŘIHLÁŠKY CO NEJDŘÍVE Z DŮVODU ZAJIŠTĚNÍ UBYTOVÁNÍ A STRAVY. TEL: 739 930 376-LAMPART

JIŽ OBSAZENO.

15.2.2018

SPOLUPRACUJEME:

STŘEDNÍ ZAHRADNICKÁ ŠKOLA-OSTRAVA,ZAHRADNICTVÍ PASIČ-DOLNÍ ŽIVOTICE,ZAHRADNICTVÍ PETRO-MĚLNÍK, ZAHRADNICKÁ AKADEMIE-MĚLNÍK,MORAVO SEED- MUŠLOV,DOBRÁ SEMENA-ŠTĚPÁNOV,SEMO SMRŽICE,ABEX-ŽABEN,ZAHRADNICTVÍ MRVA-KLENOVICE NA HANÉ,OVOCNÁ ŠKOLKA BRUZOVICE,VIOLA KVĚTINÁŘSTVÍ-ŠENOV,REALIZACE ZAHRAD LAMPART-MEC-ŠENOV,ZAHRADNÍ TECHNIKA CHLEBIŠ- HLUČÍN, KÁMEN A ZAHRADA-OSTRAVA,BOTANICKÁ ZAHRADA PŘ. FAK.OSTRAVSKÉUNIVERZITY

9.12.2017