Aktuality

ADVENTNÍ MĚSTA

ZO ČZS ŠENOV POŘÁDÁ VE DNECH 30.11-02.12.2018 ZÁJEZD NA ADVENTNÍ TRHY BRATISLAVA-BUDAPEŠT-VÍDEN. CENA ZÁJEZDU 2.300,-KČ NA OSOBU.CENA ZAHRNUJE: DOPRAVU,2X UBYTOVÁNÍ,1X VEČEŘE,2X SNÍDANI.

PROGRAM: RÁNO ODJEZD ZE ŠENOVA DO BRATISLAVY-PROHLÍDKA MĚSTA, VÁNOČNÍ TRHY,HRAD,ATD.V PODVEČER PŘEJEZD DO VALTIC NA UBYTOVÁNÍ A VEČEŘI. DRUHÝ DEN- SNÍDANĚ-PŘEJEZD DO BUDAPEŠTI-PROHLÍDKA MĚSTA, PARLAMENTU, BAZILIKY SV.ŠTĚPÁNA APOD. PAK NÁSLEDUJÍ VÁNOČNÍ TRHY A V PODVEČER PŘEJEZD NA UBYTOVÁNÍ DO VALTIC. TŘETÍ DEN SNÍDANĚ-PŘEJEZD DO VÍDNĚ-PROHLÍDKA MĚSTA, PAMÁTKY A VÁNOČNÍ TRHY. V PODVEČER ODJEZD DO ČR A NÁVRAT DO ŠENOVA. CESTOU ZASTÁVKA NA VEČEŘI.

PŘIHLÁŠKY CO NEJDŘÍVE Z DŮVODU ZAJIŠTĚNÍ UBYTOVÁNÍ A STRAVY. TEL: 739 930 376-LAMPART

15.2.2018

ZÁJEZD LEDNICE-VALTICE

ZO ČZS V ŠENOVĚ POŘÁDÁ VE DNECH 1.-2.9.2018 POZNÁVACÍ ZÁJEZD LEDNICE-VALTICE.CENA ZÁJEZDU ČINÍ 1.000,-KČ A ZAHRANUJE: DOPRAVU, 1X UBYTOVÁNÍ. 1X SNÍDANI A 1X VEČEŘE.

PROGRAM:

1.09. ODJEZD 05.30 ZE ŠENOVA OD ŠPICE.PROHLÍDKA PĚST.POZEMKŮ FA.MORAVOSEED,AKADEMICKÁ ZAHRADA V AREÁLU MENDLOVY UNIVERZITY V LEDNICI S PRŮVODCEM.V PODVEČER UBYTOVÁNÍ NA STŘE.VINAŘSKÉ ŠKOLE VALTICE+VEČEŘE+PROHLÍDKA OKOLÍ.

2.09 SNÍDANĚ-PROHLÍDKA VALTIC, ZÁMEK, ZEM.MUZEUM, MUZEUM ŽEL.OPONY ATD. PAK PROHLÍDKA LEDNICE-PAKR, ZÁMEK A ODJEZD DOMŮ ASI KOLEM 17.00 HOD.

PŘIHLÁŠKY CO NEJDŘÍVE Z DŮVODU ZAJIŠTĚNÍ UBYTOVÁNÍ A STRAVY.TEL: 739 930 376 - LAMPART

 

15.2.2018

PODĚKOVÁNÍ.

VÝBOR ZO ČZS V ŠENOVĚ DĚKUJE VŠEM FIRMÁM A OBČANŮM, KTERÍ PŘISPĚLI DO TOMBOLY NA PLESE ZAHRÁDKÁŘŮ, KTERÝ SE KONAL 10.02.2018 NA LAPAČCE, VIZ SEZNAM:

ZO ČZS ŠENOV,ČZS ÚSTŘEDÍ-PŘEDPLATNÉ ČASOPISU ZAHRÁDKÁŘ,VIOLA,AUT. CIELECKÝ,HORAKŮVKA,BARVY LAKY HOSTIVAŘ,VINOTÉKA MAREK,REH. MOJOVÁ,STŘECHY KOMENDA,REST. NA ŠPICI,U KRTEČKA,RADOST HAVÍŘOV,PETŘVALDANKA,NA LAPAČCE,U RYŠKY,EURO OIL ŠENOV,KLB OIL DATYNĚ,VOJTA BAGR,VENDULČINA PEKÁRNA,HOT-AIR,HYGSERVIS FRYČ,MěU ŠENOV,AUTOŠKOLA PROFI HAVÍŘOV,CANIS,KÁMEN ZAHRADA OSTRAVA,AUTOD. TURČÍN,KAMENICTVÍ CIENCALA,TRUHLÁŘSTVÍ HYNEK,LIJANA,AUTO CHODURA,STAVEBNINY GALIČIÁK,FA MORYS,MUDR.ŠLACHTA,MUDR.DOLEŽÁLEK,SERVIS NAVRÁTIL,LAMPART-MEC s.r.o.,SEMO SMRŽICE,MORAVOSEED MUŠLOV,ČERNÝ SEED JAROMĚŘ,DOBRÁ SEMENA,PAJAPLAST ŠENOV,ŽEL. FRANOVA,ZAHR.PETRO MĚLNÍK,KREJČÍ STANISLAV-HOR. DATYNĚ,LAPIŠ LUKÁŠ-ZEMNÍ PRÁCE,OLYMAR,NEVIDITELNÝ OBRUBNÍK,E-MYSLIVOST,UNIVEX ŠENOV,PAULI OPTIK ŠENOV,MASO TICHÝ,ABEX,VELIDOR-P.VOZNICA TĚRLICKO,ČISTIRNA PEŘÍ HAVÍŘOV.

12.2.2018

SPOLUPRACUJEME:

STŘEDNÍ ZAHRADNICKÁ ŠKOLA-OSTRAVA,ZAHRADNICTVÍ PASIČ-DOLNÍ ŽIVOTICE,ZAHRADNICTVÍ PETRO-MĚLNÍK, ZAHRADNICKÁ AKADEMIE-MĚLNÍK,MORAVO SEED- MUŠLOV,DOBRÁ SEMENA-ŠTĚPÁNOV,SEMO SMRŽICE,ABEX-ŽABEN,ZAHRADNICTVÍ MRVA-KLENOVICE NA HANÉ,OVOCNÁ ŠKOLKA BRUZOVICE,VIOLA KVĚTINÁŘSTVÍ-ŠENOV,REALIZACE ZAHRAD LAMPART-MEC-ŠENOV,ZAHRADNÍ TECHNIKA CHLEBIŠ- HLUČÍN, KÁMEN A ZAHRADA-OSTRAVA,BOTANICKÁ ZAHRADA PŘ. FAK.OSTRAVSKÉUNIVERZITY

9.12.2017